Bezepčnostní systémy a inteligentní domácnost

Nabízíme zcela novou platformu bezpečnostního systému pro širokou škálu použití. Nosnou myšlenkou systému je implementace moderních technologií, součástkové základny a využití moderních trendů v komunikaci, ovládání a dálkové správy systému. Stěžejními prvky systému se pak staly technologie jako je GSM, GPRS, LAN, WEB, JAVA, NFC, RFID, nebo KNX.

Systém spojuje jak inteligentní ovládání domácnosti, tak bezpečnostní systém v moderním designovém řešení.

0
ZÓN
0
podsystémů
0
scénářů
0
Klávecnic a čteček

Zabezpečení EZS

Systém umožňuje zabezpečení Vašich prostor s možností rozdělit Vaši nemovitost až na 20 samostatných zón. Zastřežení můžete provést například prozvoněním, z internetového prohlížeče, nebo z Vašeho mobilního telefonu, kde se mimo jiné dozvíte, v jakém stavu se systém právě nachází.

Pokročilé scénáře

Systém nabízí rozsáhlé možnosti nastavení na základě různých faktorů (střežení, teplota, vlhkost, okolní světlo) a spustit dle nich požadované zařízení. Například přijíždíte-li domů a systém prozvoníte, otevře Vám bránu a rozsvítí světlo.

Integrace přístupového systému

Pomocí čtečky RFID karet můžete pohodlně ovládat systém, ať už k otevření dveří, či zastřežení objektu. Pokud se tedy chcete zbavit klíčů, systém Vám v tom pomůže. Zároveň se nemusíte bát, že Vaši blízcí nezvládnou ovládání systému, protože jej lze ovládat pouze přikládáním RFID karet.

Systémové audio

Potřebujete, aby zabezpečení domu zvládli i Vaši prarodiče, nebo děti? Přestože je ovládání systému velice snadno, po zavolání Vás provede hlasová navigace. Na systém můžete také v případě poplachu zavolat a odposlechem zjistit, zda-li je poplach oprávněný.

Bezdrátová nadstavba

Ať už máte samostatně stojící garáž, či se chcete vyhnout sekání kabelů do zdi, lze využít bezdrátovou nadstavu. S bezdrátovou nádstavbou lze použít i bezdrátový ovladač, který lze krom zastřežení objektu použít k řízení různých výstupů (například otevření brány, zatažení rolet, ovládání vytápění). Ovladač zpětně informuje o provedení akce rozsvícením příslušné LED diody, nebo vibračním motorkem.

Automatizace

Systém může ovládat mnoho procesů ve Vaší nemovitosti. Na vašem telefonu stačí kliknout na příslušnou ikonu, či zavolat a můžete napřílad zapnout kotel, stáhnout rolety, nebo rozsvítit, či zhasnout světla.

Informace o teplotě

Sirény systému jsou vybaveny teplotním čidlem a poskytují tak informaci o teplotě jak uvnitř, tak venku. Díky tomu můžete mít neustálý přehled o teplotě v nemovitosti a jejím okolí.

Integrace kamerového systému

Díky této funkci můžete mít neustálý přehled o tom, co se u Vás zrovna děje, či je-li poplach oprávněný. Na Vašem chytrém telefonu stačí kliknout na příslušnou ikonu na mapovém podkladu Vaší nemovitosti a uvidíte živý přenos z kamery on-line.

Možnost vzdáleného přístupu

Jedna z nesporných výhod, která povyšuje náš systém nad úroveň dnešeních ryze zabezpečovacích systémů je možnost vzdáleného přístupu na webserver a k programování ústředen. Ovládání a monitorování ústředny se tak realizuje přímo pomocí základní výbavy desky ústředny bez potřeb dalších sběrnicovýh modulů. Vzdáleně lze:

  • Ovládat zastřežení
  • Monitorovat stav systému a podsystému (i v grafických mapách)
  • Sledovat stav jednotlivých čidel
  • Měnit uživatelské kódy
  • Sledovat technický stav systému (napájení, komunikace..)
  • Nahlížet do zkráceného deníku (cca 100 poslední záznamů)
  • Sledovat stav kreditu na předplacených kartách
  • Informovat o vnitřní / venkovní teplotě
  • Sledovat přenos z připojených IP kamer