Datové sítě

Provádíme návrh a realizaci datových sítí na míru dle požadavků klienta tak, aby podávala co nejlepší výkon a splňovala tak kritéria požadované zákazníkem.
Tuto síť pak dokážeme monitorovat a vzdáleně dohlížet nad jejím bezproblémovým chodem.

Jsme schopni Vám zajistit komplexní dodávku, ať již síťové, či jiné IT infrastruktury, informačních systémů a to vč. projekce.

Poradíme Vám v oblasti sítí LAN, WAN i Wi-Fi, v problematice jejich vzájemného propojení a vzdáleného přístupu k nim (VPN). Taktéž Vám poradíme v oblasti zabezpečení těchto sítí a stanovení bezpečnostních pravidel. Dokážeme Vám síť na míru navrhnout, realizovat a spravovat.

Taktéž nám není cizí konfigurace serverů a dalších síťových prvků.

Hardware & Software

Společnost KAMIT – SYSTEM s.r.o. nabízí analýzu Vašeho stávajícího hardwarového, potažmo softwarového řešení, která zohlední jeho další využití, funkčnost, nebo konfliktnost a nabídne řešení problému.

Našim cílem je co nejlepší optimalizace Vašeho stávajícího řešení, aby nedocházelo ke konfliktním stavům jednotlivých prvků vašeho IT prostředí. V případě, že je nutné některé ze zařízení vyměnit, nebo pořidit nové, tak Vám jej nakofigurujeme s ohledem na funkčnost ostatních prvků Vašeho stávajícího prostředí.

Nabízíme komplexní uživatelskou podporu k produktum Microsoft i Apple.

Taktéž Vám budeme oporou při havárii Vašeho počítače, kdy nabídneme pomoc i při ztrátě dat, či jejich rekonstrukci.

Bezpečnost dat

Jsme schopni zpracovat projekt na zabezpečení Vašich firemních dat, popřípadě projekt na jejich zálohování a archivaci, což poskytne návrh začlenění konkrétních technických prvků.

Zabýváme se i prevencí a řešením cíleného napadení firemních dat a informačních technologií a to včetně odstatnění případných příčin, či důsledků.
V případě zájmu klienta můžeme nabídnout cloudové řešení, kdy budete mít svá data neustále dostupná i z mobilního telefnu (Android, iOS).